سوالات متداول در زمینه خرید و نگهداری روتختی

سوالات متداول

سوال: جنس روتختی ها چیست و آیا با شست و شو تغییر رنگ میدهند؟

پاسخ: جنس روتختی ها نخ براق - ساتینت - است، این روتختی ها از بهترین جنس الیاف و پارچه انتخاب شده اند بدون رنگ و پرز دادن. و شست و شو باعث تغییر رنگ نمیشه.

 

سوال: الیاف بکار رفته در این روتختی ها چیست؟

پاسخ: الیاف لایکو ضد حساسیت و قابل شست و شو.

 

سوال: تفاوت ست لحافی و کاوری چیست؟

پاسخ: در ست لحافی روی ملحفه و الیاف دوخت میخوره اما در ست کاوری روی الیاف و ملحفه دوخت نمیخوره و هنگام شست و شو میتوان فقظ ملحفه را شست. ست های لحافی بدلیل دوخت صنعتی زیباتر هستند.

 

سوال: نحوه پرداخت وجه ست روتختی به چه صورت است؟

پاسخ: برای تهران پرداخت وجه روتختی درب منزل و برای شهرستان هنگام ثبت سفارش 50 تومان بیعانه دریافت میشود الباقی بعد از آماده شدن و قبل از ارسال می باشد. البته دوستان عزیز شهرستانی میتوانند هنگام ثیت سفارش کل مبلغ را واریز نمایند.

 

سوال: هزینه ارسال روتختی به چه صورت است؟

پاسخ: برای تهران بین 15000 تا 20000 تومان و برای شهرستانهایی که تیپاکس دارند حدود 16500 تومان و در غیر اینصورت با پست پیشتاز حدود 30000 تا 35000 تومان می باشد.

 

سوال: آیا هنگام ثبت سفارش روتختی بیعانه دریافت میشود؟

پاسخ: در صورت سفارش ست کاوری و همچنین برای دوستان عزیز شهرستانی مبلغ 50000تومان بعنوان بیعانه دریافت میشه. یادآوری میشود که پرداخت کل وجه برای شهرستان قبل از ارساله.

 

سوال: قیمت روتختی و سایر محصولات این فروشگاه چه فرقی دارد؟

پاسخ: مهمترین نکته برای تمامی کارکنان فروشگاه رضایت مندی مشتریان می باشد، جهت بررسی قیمت ها میتوانید قیمت های روتختی و سایر محصولات این فروشگاه را با همکاران ما مقایسه کنید ، همچنین به مناسبتهای مختلف  برخی محصولات با تخفیف مواجه می شوند.


سوال: بعد از سفارش روتختی و یا سایر محصولات چه زمانی محصول به دست ما خواهد رسید؟

پاسخ: در صورتی که وضعیت محصول برابر با " موجود " باشد محصول حداکثر 2 روز بعد به دست شما خواهد رسید در غیر اینصورت برای دریافت اطلاعات بیشتر با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

 

سوال: آیا در صورت وضعیت " ناموجود" روتختی و یا سایر محصولات، محصول ناموجود را به " موجود " تغییر وضعیت میدهید ؟

پاسخ: در صورتی که درخواست کاربران و مشتریان عزیز تعداد زیاد باشد همچنین شرایط دیگری مانند متوقف نشدن تولید و... تغییری نکرده باشد این امکان فراهم هست ، در صورتی که به صورت فردی با تعداد درخواست کمتر مواجه باشد می توانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

 

سوال: در صورت فراموش کردن شماره سفارش روتختی چه کار کنم ؟

پاسخ: بعد از اتمام خرید و ثبت سفارش شماره سفارش را یادداشت نمایید و در صورتی که نیاز به کد سفارش داشتید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.


سوال: در صورت پاسخ ندادن تلفن ثابت فروشگاه چگونه کارم را انجام دهم؟

پاسخ: می توانید با استفاده از تماس و یا پیام به وایبر، واتس اپ، تلگرام با شماره 09123093862 از پشتیبانی برخوردار شوید.

 

سوال: روتختی های کتان نخ – ساتینت - عرضه شده رویال کاور محصول کدوم کشور هستند؟

پاسخ: به اطلاع دوستان محترم می رساند کلیه اجناس ارائه شده در این سایت دوخت ایران هست اما پارچه به کار رفته وارداتی و خارجی می باشد دوستان مطلع هستند که بسیاری از صنایع ما به دلیل واردات بی رویه نابود شدند و اون دسته از صنایعی که اقدام به تولید کالای با کیفیت می کنند تحت نام ترک کالا رو به فروش می رسانندهدف روتختی و کالای خواب رویال کاورارایه  یک کالای با کیفیت ایرانی است. ما حاضر نشدیم نام میهن عزیزمون فدای فروش مون تحت عنوان کالای ترک بکنیم. خواهشی که داریم این هست که حمایت بکنید تا هر ایرانی که اقدام به تولید کالای با کیفیت می کنه اون کالا را به اسم کشور خودش بفروشه. بعضا دیده شده کالای مشابه این محصولات با درجه کیفی پایین و اسم ترک هم در حال فروش هست.
لطفا آگاهانه انتخاب کنید

 

سوال: روتختی های سه بعدی و کاوری محصول کدوم کشور هستند؟

پاسخ: روتختی های سه بعدی و کاوری محصول کشور ترکیه – پارچه و دوخت ترکیه – و از بهترین برندهای ترک هستند که مستقیم از ترکیه وارد میشن.

 

سوال: ابعاد روتختی کتان نخ و سه بعدی به چه صورت هستن؟

پاسخ: روتختی های کتان نخ: ابعاد لحاف 215 × 235
هم به عرض 160 میخوره هم 180
ملحفه خوشخواب برای عرض 160 هست اما اگر تخت شما 180 هست فقط ملحفه خوشحواب ابعادش بزرگتر میشه
هزینه ش 10000 تومان بیشتر میشه

روتختی سه بعدی: ابعاد کاور لحاف 200×220

ملحفه خوشخواب 240×260 میباشد

 

سوال: آیا روتختی های رویال کاور لحاف هم دارند و یا کاور لحاف هستند؟

پاسخ: روتختی های تولید رویال کاور – کتان نخ – با لحاف عرضه میشن اما روتختی های سه بعدی و کاوری محصول کشور ترکیه فقط کاور لحاف هستند. 

 

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات بالا قرار نداشت می توانید با تماس با فروشگاه سوالات خود را مطرح نمایید.

 

نظرات